Restaurace

Zrekonstruovaná restaurace

Hřejivé místo pro rodinný či pracovní oběd nebo setkání s přáteli.

Nová bezbariérová restaurace přináší nejen novou gastronomii, ale také vkusný a hřejivé místo pro rodinný či pracovní oběd nebo setkání s přáteli. Stavte se k nám a ochutnejte naši novou tradiční kuchyni. Vaříme jídla, která Vás nikdy neomrzí, a při jejich kulinaření podporujeme regionální producenty čerstvých surovin. Vychutnáte si také sezónní speciality – ryby, produkty domácí zabijačky, dýňové či houbové pokrmy. Myslíme však také na českou klasiku jako například hovězí svíčkovou, ale s plným bříškem od nás povezete i své děti, které si mohou pochutnat na báječných lívancích s lesním ovocem.

Nový interiér restaurace jsme vybavili otevřeným krbem s funkcí umožňující grilování. Každý víkend grilujeme čerstvé maso a jiné dobroty.

Specialitou Skalky je burgr „Hranáč“ připravovaný z trhaného masa s bramborovým špízem kombinovaným se slaninou a cibulí. Náš Hranáč můžete s chutí zapít čepovaným pivem Pilsner Urqel, Kofolou nebo Kingswoodem. Dále pro Vás připravujeme domácí limonády, míchané nápoje a ledovou kávu.

Svou specialitu tady nalezenou i Vaše děti. Skalka je přece rodinný areál a proto jsme i Vašim dětem sestavili takové menu, aby se u nás najedly opravdu nejlépe. Vaříme tedy i Vašim dětem a dbáme na čerstvost a pestrou skladbu jídel i pro ty nejmenší návštěvníky naší restaurace.

Kapacita restaurace pohodlně pohostí až 60 osob. Venkovní terasa vytváří prostor pro dalších více než šedesát osob.