Zimní Skaláčkiáda 2018 od 10. - 25. února

Starujeme Skaláčkiádu v 10 hodin 10. 2. na Skalce

 Slavnostní zahájení ZIMNÍ SKALÁČKIÁDY vypukne v 10 hodin 10. února, přijďte si vyzkoušet, co ve vás je! Je tady výzva pro všechny sportovce i pro ty nejmenší závodníky za doprovodu rodičů, kteří si chtějí vyzkoušet sjezd na lyžích s časomírou, lední hokej, zábavnou metanou, biatlonovou střelnici, chůzi na sněžnicích, zážitkovou tubingovou dráhu a spoustu dalších adrenalinových zimních disciplín, které máme pro vás připraveny na Skalce ve family parku.

 1200x1200 FACEBOOK program

 

Skaláčkiáda bude probíhat od 10. do 25. února a navíc každou sobotu bude ZIMNÍ SKALÁČKIÁDA doplněna o zábavný program se soutěžemi.

Dnem 24. 2. bude oficiální ukončení vyhlášením výherců soutěže.

Během Skaláčkiády bude kluziště vybaveno pro lední hokej a bruslení. Rezervace ledu pro soukromé účely a nebo veřejné bruslení je možné každý den od 19 - 21 hodin, prosím volejte pro více informací +420 776 404 666.

V areálu Skalky je k dispozici půjčovna bruslí a lyží, provozní doba půjčovny během Skaláčkiády nebude nijak omezena. Pro pohodovější průchod všech disciplín, které máme pro vás připraveny doporučujeme "jednoduše řečeno" bruslařské a lyžařské vybavení pro sjezd a běžky sebou. Ostatní disciplíny jako metaná, lanové centrum, zážitková dráha, sáně, boby, horolezecká stěna, chůze na sněžnicích, popřípadě i biatlonová laserová střelnice budou mít vybavení na místě jednotlivých stanovišť. 

Těšte se na kopec srandy!!!

VSTUPNÉ do areálu je ZDARMA.

Provozní doba Skaláčkiády pro školy,školky od 9 - 15 hodin

                                             pro veřejnost od 15 - 17 hodin (poslední vstup)

             

Pokud si budete chtít vyzkoušet jednotlivé disciplíny ZIMNÍ SKALÁČKIÁDY, obdržíte identifikační kartičku. Tato kartička je doplněná ID Kódem jejíž spodní část po odtržení vás zařadí do soutěže o super ceny, které se vyhlásí v den oficiálního ukončení. 

VSTUPNÉ jako účastník ZIMNÍ SKALÁČKIÁDY je 50 Kč

VSTUPNÉ děti zdarma (do 150 cm výšky)

VSTUPNÉ senioři zdarma.

 

 

SOUTĚŽ SKALÁČKIÁDY

Soutěžte s námi o lístky na hokej HC Vítkovice Ridera a také o vstupenky na play-off, vouchery na služby Skalky family park a Ridery Sport.

Podmínky soutěže: pokud jsi aktivní účastník Skaláčkiády, obdržíš ID kartičku se zimními disciplínami a vyzkoušíš si minimálně 6 zimních disciplín jako jsou metaná, sněžnice, biatlonovou střelnici, boby, sáně. Spodní část kartičky po vhození do naší soutěžní skřínky vám může vysoutěžit krásné ceny pro celou vaši rodinu.

Soutěžíme i každou sobotu o nejrychlejší sjezd!

*Každý 20- tý návštěvník Skalačkiády obdrží 2 vstupy na Olmypijský festival 2018.

Všechny děti budou odměněny diplomem a památeční plackou za účast na Skaláčkiádě! A ty odvážnější dostanou i krásnou Skaláčkovou medaili za splnění disciplín jako jsou: jízda na sáních a bobech, metaná, lanové centrum, sněžnice, střelba - laserová biatlonová střelnice a sjetí tubingové dráhy.

 

Účastnická kartička na Skaláčkiáda

 Skaláčkiáda nebude nijak omezovat lyžování nebo bobování pro veřejnost, můžete si zalyžovat a zabobovat ve standartním režimu pondělí - neděle od 9 - 21 hodin.

Využijte služby naší dopravní linky SKALKA SKI BUS, který jezdí zdarma pravidelně od pátku - JÍZDNÍ ŘÁD