MAPA AREÁLU

Skalka je rodinný areál, který Vás přes zimu zahřeje nejednou z řady aktivit, které zde naleznete v příjemném a přátelském prostředí. Na dosah města Ostravy, v místě ekologického koridoru mezi lesem a poli si můžete nejen Vy, ale i Vaše děti zabruslit pod noční oblohou, zalyžovat na dvou udržovaných a pro noční lyžování osvětlených sjezdovkách. Lyže a brusle, to je základ naší nabídky. Tím to však začíná. I navzdory zimě tu máme řadu prolézadel, skákadel a hopsadel pro Vaše nejmenší. A právě Vašim dětem jsme na skalce vytvořili to nejlepší prostředí pro jejich první seznámí s lyžemi. Dětský SKI Park nabízí ty nejlepší podmínky pro výuku lyžování Vašich dětí. Sněžná tubingová dráha, sáňkování a bobování, prostě kopec srandy na Skalce!

Zimní areál je však také o skvělých službách a komfortu pro Váš relax. Snadný dojezd, víkendový shuttle ze smyčky na Vřesině, bezproblémové parkování, wifi v areálu zdarma, půjčovna s servis všeho vybavení pro zimní radovánky, to je samozřejmost.

Hned z lyží si můžete odskočit pro něco na zub do venkovního bistra. A pak hned zas na lyže, jaképak zdržování. Přišli jste si přece zajezdit. Nebo se chcete ohřát? Pak stačí jen několik kroků, sundat si lyže a jste uvnitř proskleného vnitřního bistra. Posaďte se, dejte si punč, chvíli se ohřejte a koukejte jak se u nás lyžuje. A pokud máte opravdu hlad, mžete jít do restaurace, kde se najíte v duchu radiční kuchyně opravdu bezvadně a jídlo si vychutnáte u hořícího krbu.